Primat

LEGO 4-Hjulsdriven Terrängbil

LEGO · 1 st

Billigast 199 kr på Coop Stora Åkersberga · 630 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

260 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 316 g pris 199 kr jämförpris 630 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat igår förp. 316 g pris 199 kr jämförpris 630 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Spånga↗ Spånga · pris ändrat förra veckan förp. 316 g pris 199 kr jämförpris 630 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 316 g pris 199 kr jämförpris 630 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Märsta↗ Märsta · pris ändrat förra veckan förp. 316 g pris 199 kr jämförpris 630 kr/kg

255 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

199 kr200 krjuliaugsepEj listad efter 21 aug · Coop Stora Åkersberga199 kr · 2 aug–21 aug · Coop Stora Åkersberga199 kr · 18 sep–30 sep · Coop Stora Åkersberga199 kr200 krjuliaugsepEj listad efter 21 aug · Coop Stora Åkersberga199 kr · 2 aug–21 aug · Coop Stora Åkersberga199 kr · 18 sep–30 sep · Coop Stora Åkersberga
Coop Stora Åkersberga✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702017812533

Tyck till