Primat

LEGO Lavastriden i Neth på Coop Stora Stuvsta, Huddinge

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Stuvsta, billigast först.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ 1,3 km · Bandhagen · pris ändrat 26 veckor sedan pris 135 kr jämförpris 135 kr/st

Lägst pris i landet

211 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 117 g pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat förra veckan förp. 117 g pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 117 g pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Sundby Park↗ Sundbyberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 117 g pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 117 g pris 99 kr jämförpris 846 kr/kg

205 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsep99 kr · 14 sep–28 sep · Coop Stora Stuvsta99 kr100 krjuliaugsep99 kr · 14 sep–28 sep · Coop Stora Stuvsta
Coop Stora Stuvsta

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Stuvsta · Ågestavägen 1 · 14137 Huddinge

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017815404 · Alla butiker med varan

Tyck till