Primat

LEGO Söt Kanin

LEGO · 1 st

Billigast 269 kr på Coop Stora Risängen · 739 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

90 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 15 veckor sedan förp. 364 g pris 269 kr jämförpris 739 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Hammarö↗ Hammarö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 364 g pris 269 kr jämförpris 739 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 364 g pris 269 kr jämförpris 739 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tomtebo↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 364 g pris 269 kr jämförpris 739 kr/kg
  5. 5 Coop Östra Station↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 364 g pris 269 kr jämförpris 739 kr/kg

85 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

161 kr197 kr233 kr269 krjuliaugsepKampanj 161,40 kr · 26 juni–29 juli · Coop Stora Risängen269 kr · 26 juni–29 sep · Coop Stora Risängen161 kr197 kr233 kr269 krjuliaugsepKampanj 161,40 kr · 26 juni–29 juli · Coop Stora Risängen269 kr · 26 juni–29 sep · Coop Stora Risängen
Coop Stora Risängenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702017822372

Tyck till