Primat

LEGO Läger i Grasslan

LEGO · 1 st

Billigast 119 kr på Coop Stora Danderyd · 423 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

234 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat förra veckan förp. 281 g ordinarie 199 kr pris 119 kr jämförpris 423 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 281 g ordinarie 199 kr pris 119 kr jämförpris 423 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 281 g ordinarie 199 kr pris 119 kr jämförpris 423 kr/kg
  4. 4 Coop Hagfors↗ Hagfors · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 281 g ordinarie 199 kr pris 119 kr jämförpris 423 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat igår förp. 281 g ordinarie 199 kr pris 119 kr jämförpris 423 kr/kg

229 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

119 kr146 kr173 kr200 krjuliaugsepEj listad efter 8 sep · Coop Stora Danderyd199 kr · 24 aug–8 sep · Coop Stora Danderyd199 kr · 15 sep–22 sep · Coop Stora Danderyd119 kr · 22 sep–30 sep · Coop Stora Danderyd119 kr146 kr173 kr200 krjuliaugsepEj listad efter 8 sep · Coop Stora Danderyd199 kr · 24 aug–8 sep · Coop Stora Danderyd199 kr · 15 sep–22 sep · Coop Stora Danderyd119 kr · 22 sep–30 sep · Coop Stora Danderyd
Coop Stora Danderyd✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702017824307

Tyck till