Primat

LEGO Elsuperbil på Coop Mariehem, Umeå

LEGO City · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Mariehem, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Umeå↗ 4,2 km · Umeå · pris ändrat 24 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

220 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 197 g pris 99 kr jämförpris 503 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 197 g pris 99 kr jämförpris 503 kr/kg
  3. 3 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 197 g pris 99 kr jämförpris 503 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Karlshamn↗ Karlshamn · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 197 g pris 99 kr jämförpris 503 kr/kg
  5. 5 Coop Örkelljunga↗ Örkelljunga · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 197 g pris 99 kr jämförpris 503 kr/kg

215 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 13 juli · Coop MariehemEj listad efter 22 sep · Coop Mariehem99 kr · 25 juni–13 juli · Coop Mariehem99 kr · 4 sep–22 sep · Coop Mariehem99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 13 juli · Coop MariehemEj listad efter 22 sep · Coop Mariehem99 kr · 25 juni–13 juli · Coop Mariehem99 kr · 4 sep–22 sep · Coop Mariehem
Coop Mariehem✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Mariehem · Mariehemsvägen 7C · 90654 Umeå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018031919 · Alla butiker med varan

Tyck till