Primat

LEGO Kais drakrobot på Coop Folkparken, Södertälje

LEGO · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

164 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 195 g pris 99 kr jämförpris 508 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat igår förp. 195 g pris 99 kr jämförpris 508 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 195 g pris 99 kr jämförpris 508 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 195 g pris 99 kr jämförpris 508 kr/kg
  5. 5 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat igår förp. 195 g pris 99 kr jämförpris 508 kr/kg

159 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

69 kr70 krjuliaugsepoktEj listad efter 17 aug · Coop Folkparken69 kr · 3 aug–17 aug · Coop Folkparken69 kr70 krjuliaugsepoktEj listad efter 17 aug · Coop Folkparken69 kr · 3 aug–17 aug · Coop Folkparken
Coop Folkparken✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Coop Folkparken · Erik Dahlbergs Väg 21 · 15270 Södertälje

Prisdata uppdaterad 3 dagar sedan.

EAN 5702018031971 · Alla butiker med varan

Tyck till