LEGO 3 i 1 Kreativa söta husdjur på Coop Stora Flygstaden, Eslöv
Spara som favoritVaran finns inte i butiken just nu.
Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.
Lägst pris i landet
228 butiker har varan
- 1 Coop Stora Danderyd↗ förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
- 2 Coop Stora Visby↗ förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
- 3 Coop Stora Norrteljeporten↗ förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
- 4 Coop Stora Risängen↗ förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
- 5 Coop Stora Halmstad↗ förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Flygstaden✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Stora Coop Flygstaden · Fallskärmsgatan 5d · 24140 Eslöv
EAN 5702018032039 · Alla butiker med varan
