Primat

LEGO Duplo 3i1 Kreativa söta husdjur 10477 på ICA Maxi Haninge

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 25 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Haninge, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Haninge↗ 400 m · Haninge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg

Lägst pris i landet

224 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat förra veckan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  5. 5 Coop Örkelljunga↗ Örkelljunga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg

218 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 28 juni–29 juli · ICA Maxi Haninge119 kr · 28 juni–2 okt · ICA Maxi Haninge89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 28 juni–29 juli · ICA Maxi Haninge119 kr · 28 juni–2 okt · ICA Maxi Haninge
ICA Maxi Haningekampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Haninge · Österport 4 · 13665 Haninge

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018032039 · Alla butiker med varan

Tyck till