Primat

LEGO Duplo 3i1 Kreativa söta husdjur 10477 på ICA Maxi Umeå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Umeå↗ Umeå · pris ändrat 25 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

224 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat förra veckan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat idag förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg

218 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 29 juni–29 juli · ICA Maxi Umeå119 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Umeå89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 29 juni–29 juli · ICA Maxi Umeå119 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Umeå
ICA Maxi Umeåkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Umeå · Strömpilsplatsen 41 · 90743 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018032039 · Alla butiker med varan

Tyck till