Primat

LEGO Duplo 3i1 Kreativa söta husdjur 10477 på ICA Maxi Karlshamn, Asarum

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Karlshamn↗ Asarum · pris ändrat 25 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Karlshamn, billigast först.

  1. 1 City Gross Karlshamn↗ 2,1 km · Karlshamn · pris ändrat 3 veckor sedan pris 109 kr jämförpris 109 kr/st

Lägst pris i landet

225 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat idag förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat förra veckan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 424 g pris 99 kr jämförpris 233 kr/kg

219 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi Karlshamn119 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Karlshamn89 kr99 kr109 kr119 krjuliaugsepoktKampanj 89 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi Karlshamn119 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Karlshamn
ICA Maxi Karlshamnkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Karlshamn · Korpadalsvägen 3 · 37451 Asarum

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018032039 · Alla butiker med varan

Tyck till