Primat

LEGO Söt Hamster med Blomma

LEGO · 1 st

Billigast 99 kr på Coop Stora Åkersberga · 518 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

238 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 191 g pris 99 kr jämförpris 518 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 191 g pris 99 kr jämförpris 518 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 191 g pris 99 kr jämförpris 518 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Sundby Park↗ Sundbyberg · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 191 g pris 99 kr jämförpris 518 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 191 g pris 99 kr jämförpris 518 kr/kg

233 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepEj listad efter 15 aug · Coop Stora ÅkersbergaEj listad efter 14 sep · Coop Stora Åkersberga99 kr · 1 aug–15 aug · Coop Stora Åkersberga69 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Åkersberga99 kr · 31 aug–14 sep · Coop Stora Åkersberga69 kr · 15 sep–28 sep · Coop Stora Åkersberga99 kr · 28 sep–30 sep · Coop Stora Åkersberga69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepEj listad efter 15 aug · Coop Stora ÅkersbergaEj listad efter 14 sep · Coop Stora Åkersberga99 kr · 1 aug–15 aug · Coop Stora Åkersberga69 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Åkersberga99 kr · 31 aug–14 sep · Coop Stora Åkersberga69 kr · 15 sep–28 sep · Coop Stora Åkersberga99 kr · 28 sep–30 sep · Coop Stora Åkersberga
Coop Stora Åkersberga✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702018033197

Tyck till