Primat

LEGO Sköldpadda med Näckros

LEGO · 1 st

Billigast 99 kr på Coop Stora Barkarby · 521 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

155 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 99 kr jämförpris 521 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 99 kr jämförpris 521 kr/kg
  3. 3 Coop Träkvista↗ Ekerö · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 99 kr jämförpris 521 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 99 kr jämförpris 521 kr/kg
  5. 5 Coop Tierp↗ Tierp · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 99 kr jämförpris 521 kr/kg

150 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepEj listad efter 31 aug · Coop Stora Barkarby99 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Barkarby99 kr · 4 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby69 kr · 15 sep–28 sep · Coop Stora Barkarby99 kr · 28 sep–29 sep · Coop Stora Barkarby69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepEj listad efter 31 aug · Coop Stora Barkarby99 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Barkarby99 kr · 4 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby69 kr · 15 sep–28 sep · Coop Stora Barkarby99 kr · 28 sep–29 sep · Coop Stora Barkarby
Coop Stora Barkarby✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702018033203

Tyck till