Primat

LEGO Steves taigaäventyr på Coop Folkparken, Södertälje

LEGO · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Folkparken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Moraberg↗ 1,6 km · Södertälje · pris ändrat 25 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

254 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat förra veckan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  5. 5 Coop Örkelljunga↗ Örkelljunga · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg

249 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

69 kr70 krjuliaugsepoktEj listad efter 17 aug · Coop Folkparken69 kr · 3 aug–17 aug · Coop Folkparken69 kr70 krjuliaugsepoktEj listad efter 17 aug · Coop Folkparken69 kr · 3 aug–17 aug · Coop Folkparken
Coop Folkparken✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Coop Folkparken · Erik Dahlbergs Väg 21 · 15270 Södertälje

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 5702018034071 · Alla butiker med varan

Tyck till