Primat

LEGO Steves taigaäventyr på Coop Stora Palmviken, Arvika

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Palmviken↗ Arvika · pris ändrat 4 veckor sedan pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Palmviken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Arvika↗ 2,3 km · Arvika · pris ändrat 25 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

256 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat förra veckan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  5. 5 Coop Örkelljunga↗ Örkelljunga · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg

250 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepokt69 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Palmviken99 kr · 31 aug–2 okt · Coop Stora Palmviken69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepokt69 kr · 17 aug–31 aug · Coop Stora Palmviken99 kr · 31 aug–2 okt · Coop Stora Palmviken
Coop Stora Palmviken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Palmviken · Palmviksgatan 10 · 67130 Arvika

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018034071 · Alla butiker med varan

Tyck till