Primat

LEGO Minecraft Steves taigaäventyr 21583 på ICA Matkassen, Hallstahammar

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 ICA Matkassen↗ Hallstahammar · pris ändrat förra veckan pris 128 kr jämförpris 128 kr/st

Lägst pris i landet

255 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Karlshamn↗ Karlshamn · pris ändrat förra veckan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat förra veckan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg

249 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

128 kr129 krjuliaugsep128,29 kr · 16 sep–28 sep · ICA Matkassen128 kr129 krjuliaugsep128,29 kr · 16 sep–28 sep · ICA Matkassen
ICA Matkassen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Matkassen · Hammartorget · 73430 Hallstahammar

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018034071 · Alla butiker med varan

Tyck till