LEGO Motorcykeltransport på Coop Stora Bäckebol, Hisings Backa
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 6 dagar sedan.
-
1
Coop Stora Bäckebol↗
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg
Lägst pris i landet
75 butiker har varan
-
1
Coop Stora Sundby Park↗
förp. 328 g
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg -
2
Coop Stora Visby↗
förp. 328 g
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg -
3
Coop Stora Kungsängen↗
förp. 328 g
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg -
4
Coop Stora Norrteljeporten↗
förp. 328 g
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg -
5
Coop Stora Finspång↗
förp. 328 g
ordinarie 249 krpris 149 kr jämförpris 454 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Bäckebol✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Bäckebol · Transportgatan 19 · 42246 Hisings Backa
EAN 5702018056608 · Alla butiker med varan
