Primat

LEGO Gungande växter på Coop Bureå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Bureå↗ Bureå · pris ändrat förra veckan pris 274 kr jämförpris 935 kr/kg

Lägst pris i landet

36 butiker har varan

  1. 1 City Gross Falun↗ Falun · pris ändrat 2 dagar sedan pris 229 kr jämförpris 229 kr/st
  2. 2 City Gross Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat 2 dagar sedan pris 229 kr jämförpris 229 kr/st
  3. 3 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 293 g pris 274 kr jämförpris 935 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat förra veckan förp. 293 g pris 274 kr jämförpris 935 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat förra veckan förp. 293 g pris 274 kr jämförpris 935 kr/kg

30 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

249 kr258 kr267 kr276 krjuliaugsepEj listad efter 3 aug · Coop Bureå249 kr · 4 juli–3 aug · Coop Bureå249 kr · 7 aug–15 sep · Coop Bureå274 kr · 15 sep–28 sep · Coop Bureå249 kr258 kr267 kr276 krjuliaugsepEj listad efter 3 aug · Coop Bureå249 kr · 4 juli–3 aug · Coop Bureå249 kr · 7 aug–15 sep · Coop Bureå274 kr · 15 sep–28 sep · Coop Bureå
Coop Bureå✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Bureå · Munkvägen 3 · 93015 Bureå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018061817 · Alla butiker med varan

Tyck till