Primat

LEGO Disney Anna och Elsa i miniformat 43284 på ICA Ekshärad

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 ICA Ekshärad↗ Ekshärad · pris ändrat 25 veckor sedan pris 130 kr jämförpris 130 kr/st

Lägst pris i landet

103 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat idag förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat igår förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Risängen↗ Norrköping · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Karlskoga↗ Karlskoga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 140 g pris 99 kr jämförpris 707 kr/kg

97 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

129 kr130 krjuliaugsep129,95 kr · 26 juni–29 sep · ICA Ekshärad129 kr130 krjuliaugsep129,95 kr · 26 juni–29 sep · ICA Ekshärad
ICA Ekshärad

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Ekshärad · Torsbyvägen 1 · 68360 Ekshärad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018066751 · Alla butiker med varan

Tyck till