Primat

LEGO Ken Blocks '65 Ford Mustang på Coop Stora Sundsvall

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat förra veckan ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Sundsvall, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ 700 m · Sundsvall · pris ändrat 5 veckor sedan pris 369 kr jämförpris 369 kr/st

Lägst pris i landet

136 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat förra veckan förp. 493 g ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 493 g ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat igår förp. 493 g ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg
  4. 4 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat igår förp. 493 g ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan förp. 493 g ordinarie 369 kr pris 258 kr jämförpris 523 kr/kg

130 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

258 kr259 krjuliaugsep258 kr · 18 sep–28 sep · Coop Stora Sundsvall258 kr259 krjuliaugsep258 kr · 18 sep–28 sep · Coop Stora Sundsvall
Coop Stora Sundsvall

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Sundsvall · Gesällvägen 5 · 85753 Sundsvall

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018068410 · Alla butiker med varan

Tyck till