Primat

LEGO Gul motorcykel på Coop Ursviken

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Ursviken↗ Ursviken · pris ändrat förra veckan pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg

Lägst pris i landet

164 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 193 g pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 193 g pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 193 g pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg
  4. 4 Coop Tyresö↗ Tyresö · pris ändrat förra veckan förp. 193 g pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat förra veckan förp. 193 g pris 99 kr jämförpris 513 kr/kg

158 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 aug · Coop UrsvikenEj listad efter 12 sep · Coop Ursviken69 kr · 22 aug–28 aug · Coop Ursviken99 kr · 8 sep–12 sep · Coop Ursviken99 kr · 20 sep–2 okt · Coop Ursviken69 kr79 kr89 kr99 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 aug · Coop UrsvikenEj listad efter 12 sep · Coop Ursviken69 kr · 22 aug–28 aug · Coop Ursviken99 kr · 8 sep–12 sep · Coop Ursviken99 kr · 20 sep–2 okt · Coop Ursviken
Coop Ursviken✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Ursviken · Kryssarvägen 1 · 93236 Ursviken

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018069356 · Alla butiker med varan

Tyck till