Primat

Arla Choklad Proteinshake på Willys Kållered Eken

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Kållered Eken↗ Kållered · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kållered Eken, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Kållered↗ 350 m · Kållered · pris ändrat 3 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 ICA Lindome↗ 3,5 km · Lindome · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 500 ml pris 24 kr jämförpris 48 kr/l

Lägst pris i landet

1044 butiker har varan

  1. 1 ICA City Brämhult↗ Brämhult · pris ändrat idag 2 för 30krförp. 500 ml ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 ICA City Fristad↗ Fristad · pris ändrat idag 2 för 30krförp. 500 ml ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  3. 3 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat igår 2 för 30krförp. 500 ml ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat förra veckan förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Linköping↗ Linköping · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l

1038 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsep19,90 kr · 26 juni–17 aug · Willys Kållered Eken17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Kållered Eken19,90 kr · 31 aug–29 sep · Willys Kållered Eken17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsep19,90 kr · 26 juni–17 aug · Willys Kållered Eken17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Kållered Eken19,90 kr · 31 aug–29 sep · Willys Kållered Eken
Willys Kållered Eken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kållered Eken · Ekenleden · 42836 Kållered

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5711953068881 · Alla butiker med varan

Tyck till