Primat

Arla Choklad Proteinshake på Willys Eslöv

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Eslöv↗ Eslöv · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Eslöv, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Eslöv↗ 1,2 km · Eslöv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 500 ml pris 22 kr jämförpris 45 kr/l

Lägst pris i landet

1044 butiker har varan

  1. 1 ICA City Brämhult↗ Brämhult · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 30krförp. 500 ml ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 30krförp. 500 ml ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat förra veckan förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Linköping↗ Linköping · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l

1038 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 1 juli–17 aug · Willys Eslöv17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Eslöv19,90 kr · 31 aug–4 okt · Willys Eslöv17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 1 juli–17 aug · Willys Eslöv17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Eslöv19,90 kr · 31 aug–4 okt · Willys Eslöv
Willys Eslöv

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eslöv · Ringsjövägen 13 · 24139 Eslöv

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5711953068881 · Alla butiker med varan

Tyck till