Primat

Arla Jordgubb Hallon Proteinshake på Willys Borlänge Kupolen

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Borlänge Kupolen↗ Borlänge · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Borlänge Kupolen, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Borlänge↗ 1,8 km · Borlänge · pris ändrat igår förp. 500 ml pris 20 kr jämförpris 39 kr/l
  2. 2 Coop Stora Norra Backa↗ 900 m · Borlänge · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

822 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  4. 4 ICA Kvantum Gislaved↗ Gislaved · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  5. 5 ICA Jämjö↗ Jämjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 36 kr/l

816 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 1 juli–17 aug · Willys Borlänge Kupolen17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Borlänge Kupolen19,90 kr · 31 aug–4 okt · Willys Borlänge Kupolen17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 1 juli–17 aug · Willys Borlänge Kupolen17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Borlänge Kupolen19,90 kr · 31 aug–4 okt · Willys Borlänge Kupolen
Willys Borlänge Kupolen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Borlänge Kupolen · Maskinistgatan 4 · 78170 Borlänge

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5711953081354 · Alla butiker med varan

Tyck till