Primat

Arla Jordgubb Hallon Proteinshake på Willys Trelleborg Väst

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Trelleborg Väst↗ Trelleborg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Trelleborg Väst, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Trelleborg↗ 1,1 km · Trelleborg · pris ändrat igår förp. 500 ml ordinarie 21 kr pris 20 kr jämförpris 40 kr/l
  2. 2 Coop Stora Trelleborg↗ 900 m · Trelleborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

822 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  4. 4 ICA Kvantum Gislaved↗ Gislaved · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  5. 5 ICA Jämjö↗ Jämjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 36 kr/l

816 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Trelleborg Väst17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Trelleborg Väst19,90 kr · 31 aug–3 okt · Willys Trelleborg Väst17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Trelleborg Väst17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Trelleborg Väst19,90 kr · 31 aug–3 okt · Willys Trelleborg Väst
Willys Trelleborg Väst

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Trelleborg Väst · Maskingatan 19 · 23166 Trelleborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5711953081354 · Alla butiker med varan

Tyck till