Primat

Arla Jordgubb Hallon Proteinshake på Willys Malmö Mobilia

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Malmö Mobilia↗ Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Mobilia, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Stadion↗ 850 m · Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ 1,6 km · Malmö · pris ändrat förra veckan pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

821 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Kvantum Gislaved↗ Gislaved · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  4. 4 ICA Jämjö↗ Jämjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 36 kr/l
  5. 5 ICA Forshaga↗ Forshaga · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 36 kr/l

815 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 28 juni–17 aug · Willys Malmö Mobilia17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Malmö Mobilia19,90 kr · 31 aug–1 okt · Willys Malmö Mobilia17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 28 juni–17 aug · Willys Malmö Mobilia17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Malmö Mobilia19,90 kr · 31 aug–1 okt · Willys Malmö Mobilia
Willys Malmö Mobilia

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Mobilia · Trelleborgsvägen 7 · 21432 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5711953081354 · Alla butiker med varan

Tyck till