Primat

Arla Jordgubb Hallon Proteinshake på Willys Karlstad Skåre

ARLA · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Karlstad Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 4 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Karlstad Skåre, billigast först.

  1. 1 ICA Skåre↗ 1,6 km · Karlstad · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 500 ml pris 21 kr jämförpris 43 kr/l

Lägst pris i landet

822 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat igår förp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 15 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 20 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  4. 4 ICA Kvantum Gislaved↗ Gislaved · pris ändrat förra veckan 2 för 35krförp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 35 kr/l
  5. 5 ICA Jämjö↗ Jämjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 ml ordinarie 22 kr pris 18 kr jämförpris 36 kr/l

816 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 29 juni–17 aug · Willys Karlstad Skåre17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Karlstad Skåre19,90 kr · 31 aug–2 okt · Willys Karlstad Skåre17 kr18 kr19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 29 juni–17 aug · Willys Karlstad Skåre17,90 kr · 17 aug–31 aug · Willys Karlstad Skåre19,90 kr · 31 aug–2 okt · Willys Karlstad Skåre
Willys Karlstad Skåre

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Karlstad Skåre · Fjärrviksvägen 1 · 65350 Karlstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5711953081354 · Alla butiker med varan

Tyck till