Primat

Food Collective Wrap Tonfisk & pepparsås

Food Collective · 185 g

Billigast 33 kr på ICA Maxi Karlstad · 187 kr/kg

Du sparar 10 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

154 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 187 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 187 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 17 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 189 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västra Hamnen↗ Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 34 kr jämförpris 194 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 18 veckor sedan förp. 175 g pris 34 kr jämförpris 194 kr/kg

149 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

32 kr33 krjuliaugsep32,65 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Karlstad32 kr33 krjuliaugsep32,65 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Karlstad
ICA Maxi Karlstad

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5712849010526 · Tonfisk – pris idag

Tyck till