Primat

Activia Jordgubb Yoghurt på Willys Sundsvall Ortviken

ACTIVIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sundsvall Ortviken↗ Sundsvall · pris ändrat 3 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sundsvall Ortviken, billigast först.

  1. 1 City Gross Sundsvall↗ 2,0 km · Sundsvall · pris ändrat 3 veckor sedan pris 27 kr jämförpris 7 kr/st
  2. 2 Coop Haga Sundsvall↗ 800 m · Sundsvall · pris ändrat förra veckan förp. 500 g pris 27 kr jämförpris 54 kr/kg

Lägst pris i landet

828 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Arvika↗ Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat förra veckan förp. 500 g ordinarie 26 kr pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg

822 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 kr25 krjuliaugsep23,56 kr · 26 juni–2 sep · Willys Sundsvall Ortviken24,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Sundsvall Ortviken23 kr24 kr25 krjuliaugsep23,56 kr · 26 juni–2 sep · Willys Sundsvall Ortviken24,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Sundsvall Ortviken
Willys Sundsvall Ortviken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sundsvall Ortviken · Ortviksvägen 8 · 85633 Sundsvall

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5900643034965 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till