Activia Jordgubb Yoghurt på Willys Stockholm Lidingö
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Stockholm Lidingö↗ pris 25 kr jämförpris 6 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Stockholm Lidingö, billigast först.
- 1 ICA Kvantum Lidingö↗ förp. 500 g pris 28 kr jämförpris 56 kr/kg
- 2 ICA Kvantum Värtan↗ förp. 500 g pris 30 kr jämförpris 60 kr/kg
Lägst pris i landet
826 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Haninge↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
-
2
ICA Kvantum Oxelösund↗
förp. 500 g
ordinarie 26 krpris 24 kr jämförpris 48 kr/kg - 3 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
- 4 ICA Maxi Jönköping↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg
- 5 ICA Maxi Botkyrka↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Stockholm Lidingö
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Stockholm Lidingö · Lerbovägen 2 · 18161 Lidingö
EAN 5900643034965 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag
