Activia Jordgubb Yoghurt på Willys Stockholm Älvsjö
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ pris 25 kr jämförpris 6 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Stockholm Älvsjö, billigast först.
- 1 ICA Hagsätra↗ förp. 500 g pris 31 kr jämförpris 62 kr/kg
- 2 ICA Nära Älvsjö↗ förp. 500 g pris 33 kr jämförpris 65 kr/kg
Lägst pris i landet
828 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Haninge↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
- 2 ICA Maxi Borlänge↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
- 3 ICA Maxi Arvika↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
-
4
ICA Kvantum Oxelösund↗
förp. 500 g
ordinarie 26 krpris 24 kr jämförpris 48 kr/kg - 5 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Stockholm Älvsjö
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Stockholm Älvsjö · Älvsjö Ängsväg 2-6 · 12530 Älvsjö
EAN 5900643034965 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag
