Primat

Activia Jordgubb Yoghurt på Willys Eskilstuna City

ACTIVIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Eskilstuna City↗ Eskilstuna · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Eskilstuna City, billigast först.

  1. 1 Willys Eskilstuna Smeden↗ 1,7 km · Eskilstuna · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st
  2. 2 City Gross Eskilstuna↗ 1,6 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 27 kr jämförpris 7 kr/st
  3. 3 Coop Sveaplan Eskilstuna↗ 1,7 km · Eskilstuna · pris ändrat idag förp. 500 g pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  4. 4 Hemköp Eskilstuna City↗ 1,1 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 29 kr jämförpris 7 kr/st

Lägst pris i landet

827 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat förra veckan förp. 500 g ordinarie 26 kr pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg

821 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eskilstuna City24,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Eskilstuna City23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eskilstuna City24,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Eskilstuna City
Willys Eskilstuna City

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eskilstuna City · Kungsgatan 66 · 63221 Eskilstuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5900643034965 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till