Primat

Activia Blåbär Yoghurt på Willys Stockholm Älvsjö

ACTIVIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ Älvsjö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Älvsjö, billigast först.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ 1,4 km · Bandhagen · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 31 kr jämförpris 62 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Älvsjö↗ 2,0 km · Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 33 kr jämförpris 65 kr/kg

Lägst pris i landet

617 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat förra veckan förp. 500 g ordinarie 26 kr pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg

611 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 30 juni–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö24,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Stockholm Älvsjö23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 30 juni–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö24,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Stockholm Älvsjö
Willys Stockholm Älvsjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Älvsjö · Älvsjö Ängsväg 2-6 · 12530 Älvsjö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5900643035023 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till