Primat

Activia Blåbär Yoghurt på Willys Göteborg Sisjön, Askim

ACTIVIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Göteborg Sisjön↗ Askim · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Göteborg Sisjön, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ 1,3 km · Västra Frölunda · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 25 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Frölunda↗ 2,3 km · Västra Frölunda · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 27 kr jämförpris 55 kr/kg

Lägst pris i landet

618 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Arvika↗ Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat förra veckan förp. 500 g ordinarie 26 kr pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg

612 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 29 juni–2 sep · Willys Göteborg Sisjön24,90 kr · 2 sep–2 okt · Willys Göteborg Sisjön23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 29 juni–2 sep · Willys Göteborg Sisjön24,90 kr · 2 sep–2 okt · Willys Göteborg Sisjön
Willys Göteborg Sisjön

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Göteborg Sisjön · Datavägen 1-17 · 43632 Askim

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5900643035023 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till