Primat

Activia Blåbär Yoghurt på Willys Ronneby Centrum

ACTIVIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Ronneby Centrum↗ Ronneby · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Ronneby Centrum, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Ronneby↗ 700 m · Ronneby · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 25 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

617 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat förra veckan förp. 500 g ordinarie 26 kr pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 49 kr/kg

611 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 1 juli–2 sep · Willys Ronneby Centrum24,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Ronneby Centrum23 kr24 kr25 krjuliaugsepokt23,56 kr · 1 juli–2 sep · Willys Ronneby Centrum24,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Ronneby Centrum
Willys Ronneby Centrum

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Ronneby Centrum · Kungsgatan 33 · 37230 Ronneby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5900643035023 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till