Activia Blåbär Yoghurt på Willys Umeå Klockarbäcken
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 veckor sedan.
- 1 Willys Umeå Klockarbäcken↗ pris 25 kr jämförpris 6 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Umeå Klockarbäcken, billigast först.
- 1 ICA Kvantum Kronoparken↗ förp. 500 g pris 26 kr jämförpris 53 kr/kg
- 2 Coop Grisbacka↗ förp. 500 g pris 27 kr jämförpris 54 kr/kg
Lägst pris i landet
623 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Haninge↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
- 2 ICA Maxi Borlänge↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
- 3 ICA Maxi Arvika↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 47 kr/kg
-
4
ICA Kvantum Oxelösund↗
förp. 500 g
ordinarie 26 krpris 24 kr jämförpris 48 kr/kg - 5 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 500 g pris 24 kr jämförpris 48 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Umeå Klockarbäcken
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Umeå Klockarbäcken · Handelsvägen 14 · 90137 Umeå
EAN 5900643035023 · Alla butiker med varan
