Primat

Serla Hushållspapper Maximeter Miljöval på Willys Hässleholm Läreda

SERLA · 2 st

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Hässleholm Läreda↗ Hässleholm · pris ändrat 6 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 22 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Hässleholm Läreda, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Hässleholm↗ 500 m · Hässleholm · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 534 g pris 49 kr jämförpris 92 kr/kg

Lägst pris i landet

320 butiker har varan

  1. 1 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 534 g pris 45 kr jämförpris 84 kr/kg
  2. 2 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 6 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 22 kr/st
  3. 3 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 22 kr/st
  4. 4 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 6 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 22 kr/st
  5. 5 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 6 veckor sedan pris 45 kr jämförpris 22 kr/st

314 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

43 kr44 kr45 krjuliaugsepokt43,90 kr · 29 juni–17 aug · Willys Hässleholm Läreda44,90 kr · 17 aug–2 okt · Willys Hässleholm Läreda43 kr44 kr45 krjuliaugsepokt43,90 kr · 29 juni–17 aug · Willys Hässleholm Läreda44,90 kr · 17 aug–2 okt · Willys Hässleholm Läreda
Willys Hässleholm Läreda

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Hässleholm Läreda · Norra Kringelvägen 42 C · 28141 Hässleholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6414301028498 · Alla butiker med varan · Hushållspapper – pris idag

Tyck till