Primat

Lambi Toapapper Plus på Willys Karlshamn

LAMBI · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Karlshamn↗ Karlshamn · pris ändrat 6 veckor sedan pris 29 kr jämförpris 7 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Karlshamn, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlshamn↗ 3,1 km · Asarum · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 58 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Karlshamn↗ 2,5 km · Karlshamn · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 480 g pris 30 kr jämförpris 62 kr/kg
  3. 3 City Gross Karlshamn↗ 1,0 km · Karlshamn · pris ändrat 6 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 8 kr/st

Lägst pris i landet

771 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 57 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 57 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 57 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Arvika↗ Arvika · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 57 kr/kg
  5. 5 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 480 g pris 28 kr jämförpris 58 kr/kg

765 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

27 kr28 kr29 krjuliaugsepokt27,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Karlshamn28,90 kr · 17 aug–3 okt · Willys Karlshamn27 kr28 kr29 krjuliaugsepokt27,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Karlshamn28,90 kr · 17 aug–3 okt · Willys Karlshamn
Willys Karlshamn

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Karlshamn · Kungsgatan 34-38 · 37436 Karlshamn

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 6414301077304 · Alla butiker med varan · Toalettpapper – pris idag

Tyck till