Primat

Lambi Hushållspapper Classic Plus på Willys Malmö Emporia

LAMBI · 2 st

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Malmö Emporia↗ Malmö · pris ändrat 6 veckor sedan pris 30 kr jämförpris 15 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Emporia, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Malmborgs Mobilia↗ 2,5 km · Malmö · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 362 g pris 30 kr jämförpris 83 kr/kg
  2. 2 City Gross Malmö Hyllie↗ 650 m · Malmö · pris ändrat 6 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 15 kr/st
  3. 3 Hemköp Malmö Elinegård↗ 1,7 km · Limhamn · pris ändrat 6 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 17 kr/st

Lägst pris i landet

544 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 28 kr jämförpris 77 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 28 kr jämförpris 77 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg

538 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

28 kr29 kr30 krjuliaugsepokt28,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Malmö Emporia29,90 kr · 17 aug–4 okt · Willys Malmö Emporia28 kr29 kr30 krjuliaugsepokt28,90 kr · 30 juni–17 aug · Willys Malmö Emporia29,90 kr · 17 aug–4 okt · Willys Malmö Emporia
Willys Malmö Emporia

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Emporia · Emporia Shoppingcenter · 21532 Malmö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 6414301099030 · Alla butiker med varan · Hushållspapper – pris idag

Tyck till