Primat

Lambi Hushållspapper Classic Plus på Willys Knivsta C

LAMBI · 2 st

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Knivsta C↗ Knivsta · pris ändrat 6 veckor sedan pris 30 kr jämförpris 15 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Knivsta C, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Knivsta↗ 200 m · Knivsta · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 30 kr jämförpris 83 kr/kg

Lägst pris i landet

549 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 28 kr jämförpris 77 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 28 kr jämförpris 77 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 362 g pris 29 kr jämförpris 79 kr/kg

543 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

28 kr29 kr30 krjuliaugsepokt28,90 kr · 28 juni–17 aug · Willys Knivsta C29,90 kr · 17 aug–1 okt · Willys Knivsta C28 kr29 kr30 krjuliaugsepokt28,90 kr · 28 juni–17 aug · Willys Knivsta C29,90 kr · 17 aug–1 okt · Willys Knivsta C
Willys Knivsta C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Knivsta C · Mejerskans Gata 9-11 · 74139 Knivsta

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 6414301099030 · Alla butiker med varan · Hushållspapper – pris idag

Tyck till