Bonjour Vaniljbulle på Willys Lidköping Framnäs
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 dagar sedan.
-
1
Willys Lidköping Framnäs↗
4 för 28 kr
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Lidköping Framnäs, billigast först.
- 1 ICA Margretelund↗ pris 11 kr jämförpris 114 kr/kg
Lägst pris i landet
582 butiker har varan
-
1
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Willys Borås Knalleland↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
3
Willys Kungälv Komarken↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
4
Willys Trollhättan Hojum↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
5
Willys Kristianstad Långebro↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Lidköping Framnäskampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Lidköping Framnäs · Läckögatan 13 · 53160 Lidköping
EAN 6416577601603 · Alla butiker med varan
