Primat

Moilas Glutenfri Ciabatta 2-pack på Coop Stora Ljusdal

Moilas · 2 st

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Ljusdal↗ Ljusdal · pris ändrat 5 veckor sedan pris 34 kr jämförpris 17 kr/st

Lägst pris i landet

409 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Höganäs↗ Höganäs · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 City Gross Malmö Stora Bernstorp↗ Arlöv · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
  3. 3 City Gross Borås↗ Borås · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
  4. 4 City Gross Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
  5. 5 City Gross Falun↗ Falun · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg

403 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsepEj listad efter 9 juli · Coop Stora LjusdalEj listad efter 15 aug · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 26 juni–9 juli · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 13 juli–15 aug · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 23 aug–29 sep · Coop Stora Ljusdal34 kr35 krjuliaugsepEj listad efter 9 juli · Coop Stora LjusdalEj listad efter 15 aug · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 26 juni–9 juli · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 13 juli–15 aug · Coop Stora Ljusdal34,02 kr · 23 aug–29 sep · Coop Stora Ljusdal
Coop Stora Ljusdal✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Ljusdal · Norra Järnvägsgatan 27 · 82732 Ljusdal

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 6431901420460 · Alla butiker med varan

Tyck till