Primat

Wilfa Blender BLP-1200B

Wilfa · 1 st

Billigast 999 kr på Coop Stora Överby · 256 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

172 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Överby↗ Trollhättan · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 3900 g pris 999 kr jämförpris 256 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan förp. 3900 g pris 999 kr jämförpris 256 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan förp. 3900 g pris 999 kr jämförpris 256 kr/kg
  4. 4 Coop Forshaga↗ Forshaga · pris ändrat förra veckan förp. 3900 g pris 999 kr jämförpris 256 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Sörböle↗ Skellefteå · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 3900 g pris 999 kr jämförpris 256 kr/kg

167 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

999 kr1000 krjuliaugsep999 kr · 26 juni–29 sep · Coop Stora Överby999 kr1000 krjuliaugsep999 kr · 26 juni–29 sep · Coop Stora Överby
Coop Stora Överby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7044876039941

Tyck till