Primat

Apotekarnes Läsk Julmust 20-pack

Apotekarnes · 330 ml

Billigast 90 kr på City Gross Malmö Stora Bernstorp · 4,50 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

114 butiker har varan

  1. 1 City Gross Malmö Stora Bernstorp↗ Arlöv · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 125 kr pris 90 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 City Gross Borås↗ Borås · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 125 kr pris 90 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 City Gross Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 125 kr pris 90 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 City Gross Falun↗ Falun · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 125 kr pris 90 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 City Gross Uppsala Gränby↗ Uppsala · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 125 kr pris 90 kr jämförpris 4,50 kr/st

109 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsep125 kr · 21 sep–28 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp89,95 kr · 28 sep–29 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsep125 kr · 21 sep–28 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp89,95 kr · 28 sep–29 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp
City Gross Malmö Stora Bernstorp

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7310074013633

Tyck till