Primat

SEMPER Majsvälling 6 Mån

SEMPER · 1 st

Billigast 68 kr på ICA Maxi Västra Hamnen · 14 kr/l

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

683 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Västra Hamnen↗ Malmö · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 5000 ml pris 68 kr jämförpris 14 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 5000 ml pris 69 kr jämförpris 14 kr/l
  3. 3 Coop Tyresö↗ Tyresö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 725 g pris 69 kr jämförpris 95 kr/kg
  4. 4 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 725 g pris 69 kr jämförpris 95 kr/kg
  5. 5 Coop Stenbärsvägen Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 725 g pris 69 kr jämförpris 95 kr/kg

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

67 kr68 krjuliaugsepokt67,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Västra Hamnen67 kr68 krjuliaugsepokt67,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Maxi Västra Hamnen
ICA Maxi Västra Hamnen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7310100721327 · Välling – pris idag

Tyck till