Primat

Gogreen Vita Bönor Små Svenska på Willys Knivsta C

GOGREEN · 230 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Willys Knivsta C↗ Knivsta · pris ändrat 3 dagar sedan pris 14 kr jämförpris 60 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Knivsta C, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Knivsta↗ 200 m · Knivsta · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 380 g pris 15 kr jämförpris 40 kr/kg

Lägst pris i landet

635 butiker har varan

  1. 1 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Flygstaden↗ Halmstad · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg

629 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepEj listad efter 4 sep · Willys Knivsta CEj listad efter 10 sep · Willys Knivsta CEj listad efter 23 sep · Willys Knivsta CKampanj 12,50 kr · 25 juni–3 aug · Willys Knivsta C14,10 kr · 25 juni–3 aug · Willys Knivsta C13,90 kr · 3 aug–4 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 6 sep–10 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 17 sep–23 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 25 sep–28 sep · Willys Knivsta C12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepEj listad efter 4 sep · Willys Knivsta CEj listad efter 10 sep · Willys Knivsta CEj listad efter 23 sep · Willys Knivsta CKampanj 12,50 kr · 25 juni–3 aug · Willys Knivsta C14,10 kr · 25 juni–3 aug · Willys Knivsta C13,90 kr · 3 aug–4 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 6 sep–10 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 17 sep–23 sep · Willys Knivsta C13,90 kr · 25 sep–28 sep · Willys Knivsta C
Willys Knivsta Ckampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Knivsta C · Mejerskans Gata 9-11 · 74139 Knivsta

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310130009778 · Alla butiker med varan

Tyck till