Primat

Gogreen Svarta Bönor Svenska på Willys Karlskrona Slottsbacken, Lyckeby

GOGREEN · 230 g

Pris i butiken

Pris ändrat 8 veckor sedan.

  1. 1 Willys Karlskrona Slottsbacken↗ Lyckeby · pris ändrat 8 veckor sedan pris 14 kr jämförpris 60 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Karlskrona Slottsbacken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlskrona↗ 500 m · Lyckeby · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 City Gross Karlskrona↗ 2,3 km · Karlskrona · pris ändrat 4 veckor sedan pris 16 kr jämförpris 70 kr/kg

Lägst pris i landet

663 butiker har varan

  1. 1 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 380 g pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 3 veckor sedan 3 för 40krförp. 380 g ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg

657 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepKampanj 12,50 kr · 25 juni–3 aug · Willys Karlskrona Slottsbacken14,10 kr · 25 juni–3 aug · Willys Karlskrona Slottsbacken13,90 kr · 3 aug–28 sep · Willys Karlskrona Slottsbacken12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepKampanj 12,50 kr · 25 juni–3 aug · Willys Karlskrona Slottsbacken14,10 kr · 25 juni–3 aug · Willys Karlskrona Slottsbacken13,90 kr · 3 aug–28 sep · Willys Karlskrona Slottsbacken
Willys Karlskrona Slottsbackenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Karlskrona Slottsbacken · Stationsvägen 21 · 37162 Lyckeby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310130009785 · Alla butiker med varan · Svarta bönor – pris idag

Tyck till