Gogreen Svarta Bönor Svenska på Willys Knivsta C
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 8 veckor sedan.
- 1 Willys Knivsta C↗ pris 14 kr jämförpris 60 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Knivsta C, billigast först.
- 1 ICA Kvantum Knivsta↗ förp. 380 g pris 15 kr jämförpris 40 kr/kg
Lägst pris i landet
663 butiker har varan
- 1 ICA City Knalleland↗ förp. 380 g pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
-
2
ICA Kvantum Lerum↗
3 för 40krförp. 380 g
ordinarie 15 krpris 13 kr jämförpris 35 kr/kg - 3 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 36 kr/kg
- 4 ICA Hajen Lågpris↗ förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
- 5 ICA Maxi Växjö↗ förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Knivsta Ckampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Knivsta C · Mejerskans Gata 9-11 · 74139 Knivsta
EAN 7310130009785 · Alla butiker med varan
