Primat

Gogreen Svarta Bönor Svenska på Willys Ronneby Centrum

GOGREEN · 230 g

Pris i butiken

Pris ändrat 8 veckor sedan.

  1. 1 Willys Ronneby Centrum↗ Ronneby · pris ändrat 8 veckor sedan pris 14 kr jämförpris 60 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Ronneby Centrum, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Ronneby↗ 700 m · Ronneby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ 950 m · Ronneby · pris ändrat 13 veckor sedan förp. 380 g pris 16 kr jämförpris 41 kr/kg

Lägst pris i landet

655 butiker har varan

  1. 1 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 380 g pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 40krförp. 380 g ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg

649 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepoktKampanj 12,50 kr · 30 juni–3 aug · Willys Ronneby Centrum14,10 kr · 30 juni–3 aug · Willys Ronneby Centrum13,90 kr · 3 aug–3 okt · Willys Ronneby Centrum12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepoktKampanj 12,50 kr · 30 juni–3 aug · Willys Ronneby Centrum14,10 kr · 30 juni–3 aug · Willys Ronneby Centrum13,90 kr · 3 aug–3 okt · Willys Ronneby Centrum
Willys Ronneby Centrumkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Ronneby Centrum · Kungsgatan 33 · 37230 Ronneby

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7310130009785 · Alla butiker med varan · Svarta bönor – pris idag

Tyck till