Primat

Gogreen Svarta Bönor Svenska på Willys Borlänge Stora Tuna

GOGREEN · 230 g

Pris i butiken

Pris ändrat 8 veckor sedan.

  1. 1 Willys Borlänge Stora Tuna↗ Borlänge · pris ändrat 8 veckor sedan pris 14 kr jämförpris 60 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Borlänge Stora Tuna, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Borlänge↗ 2,6 km · Borlänge · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norra Backa↗ 3,5 km · Borlänge · pris ändrat 13 veckor sedan förp. 380 g pris 16 kr jämförpris 41 kr/kg

Lägst pris i landet

653 butiker har varan

  1. 1 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 380 g pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 40krförp. 380 g ordinarie 15 kr pris 13 kr jämförpris 35 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg

647 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepKampanj 12,50 kr · 26 juni–3 aug · Willys Borlänge Stora Tuna14,10 kr · 26 juni–3 aug · Willys Borlänge Stora Tuna13,90 kr · 3 aug–29 sep · Willys Borlänge Stora Tuna12 kr13 kr14 kr15 krjuliaugsepKampanj 12,50 kr · 26 juni–3 aug · Willys Borlänge Stora Tuna14,10 kr · 26 juni–3 aug · Willys Borlänge Stora Tuna13,90 kr · 3 aug–29 sep · Willys Borlänge Stora Tuna
Willys Borlänge Stora Tunakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Borlänge Stora Tuna · Tyllsnäsvägen 4 · 78461 Borlänge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310130009785 · Alla butiker med varan · Svarta bönor – pris idag

Tyck till