Primat

Felix Hamburger Gurka på Coop Kronhjorten Trollhättan

FELIX · 240 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Kronhjorten Trollhättan↗ Trollhättan · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 87 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Kronhjorten Trollhättan, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Jätten↗ 500 m · Trollhättan · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 260 g pris 40 kr jämförpris 153 kr/kg

Lägst pris i landet

568 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 4 veckor sedan 2 för 60krförp. 260 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 115 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 65krförp. 260 g ordinarie 42 kr pris 33 kr jämförpris 125 kr/kg
  3. 3 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 260 g pris 36 kr jämförpris 138 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Gävle↗ Gävle · pris ändrat 16 veckor sedan 2 för 73krförp. 260 g ordinarie 39 kr pris 37 kr jämförpris 140 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 260 g pris 37 kr jämförpris 142 kr/kg

562 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

40 kr41 krjuliaugsepoktEj listad efter 13 sep · Coop Kronhjorten Trollhättan40,22 kr · 29 juni–13 sep · Coop Kronhjorten Trollhättan40,22 kr · 21 sep–2 okt · Coop Kronhjorten Trollhättan40 kr41 krjuliaugsepoktEj listad efter 13 sep · Coop Kronhjorten Trollhättan40,22 kr · 29 juni–13 sep · Coop Kronhjorten Trollhättan40,22 kr · 21 sep–2 okt · Coop Kronhjorten Trollhättan
Coop Kronhjorten Trollhättan✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Kronhjorten Trollhättan · Faktorsgatan 10 · 46137 Trollhättan

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240050820 · Alla butiker med varan

Tyck till